Teknoloji

Güreş oyunu AEW: Fight Forever’ın çıkış tarihi açıklandı

 
Yayıncı THQ Nordike ve geliştirici Yuke’s, güreş sporları oyunu AEW: Fight Forever’ın 29 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC’de Steam’de 59.99$’a çıkacağını duyurdu. Oyun, arcade güreş deneyimini sunmayı amaçlıyor. bize.
 
Haziran sonunda geliyor
 
 
 
29 Haziran’da biz oyun severlerin beğenisine sunulacak olan güreş aksiyon oyunu AEW: Fight Forever’ın başkan yardımcısı Kenny Omega, oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu bağlamda şunları söyledi: “AEW projesiyle ilk sözleşmemi imzaladığımda, Tony Khan bana şimdiye kadarki en iyi güreş oyunlarını yapmak için profesyonel güreşten anlayan bir takım getirme fırsatı verdi. Geta ekipleriyle olan inanılmaz işbirliğimiz sayesinde, Yuke’s ve THQ Nordic, profesyonel güreş oyunlarında yeniyim. “Hızla bir döneme yaklaşıyoruz. AEW: Fight Forever benim yüksek beklentilerimi bile aştı. 29 Haziran’ın hem güreşseverler hem de oyuncular için çok önemli bir gün olacağına eminim.”
 
YUKE’s tarafından geliştirilen AEW: Fight Forever, arcade güreş deneyimini bize aktarmak istiyor. Pek çok sporcunun yer alacağı oyunda bitirici hamleler ve tekmeler bulunuyor. Oyun çok çeşitli takımlar, farklı maç türleri, iş modu, özelleştirme seçenekleri, 40’tan fazla çevre öğesi ve daha fazlasını içerir.
 
AEW: Fight Forever çıkış tarihi fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu